U bent hier: Ingenieurswetenschappen masterproefprijzen 2011-2012 Masterproefprijzen 2011-2012: de laureaten

Masterproefprijzen 2011-2012: de laureaten

Op vrijdag 6 juli 2012 hebben vertegenwoordigers van bedrijven masterproefprijzen uitgereikt tijdens de plechtige proclamatie van de Faculteit Ingenieurswetenschappen. Met gepaste trots stellen we de laureaten voor van de prijzen van Alcatel-Lucent, AnSem, ArcelorMittalAtlas Copco, Besix, de Industriële Adviesraad van CIT, Elia, IMEC, LMS, Luciad, Materialise en VASCO Data Security.

Alcatel-Lucent

Uitreiking door:
Jos van Sas, director external affairs Bell Labs

voor
'Enhanced Privacy in Social Application Platforms'

Tom Reynaert

 

Promotor: Frank Piessens

 

AnSem

Uitreiking door:
Stefan Gogaert, chief strategy officer
voor
'A pixel level A/D converter for extreme parallelism, high frame rate and high dynamic range image sensors' 

Hans Reyserhove

Promotor: Georges Gielen

 

ArcelorMittal

Uitreiking door: 
Elke Osselaer, management development

voor:
'Interlaag hybridisatie van staalvezel en zelfversterkte composieten'

Pieter De Cuyper

Promotoren: Ignaas Verpoest & Larissa Gorbatikh

  

Atlas Copco

Uitreiking door:
Wim Bouwen,manager R&D and shared engineering services
at Atlas Copco Airpower 

'Strategische shuttlepositionering voor een badmintonspelende robot'

Haroen Vermylen

Promotor: Luc De Raedt

 

BESIX

Uitgereikt door: 
Jean Polet, deputy general manager 

voor
'De invloed van op- en afwaartse buffering op de riolering en waterloop te Turnhout'

Kristof De Vleeschauwer en Jelle Weustenraad

promotor: Patrick Willems

Industriële adviesraad van CIT

Uitgereikt door:
Achiel Ossaer, voorzitter

voor
'Ontrafelen van membraanvervuiling in membraanbioreactoren (MBRs) door filtratie- en bioflocculatie-experimenten'

Glenn Van De Staey

Promotor: Ilse Smets

 

 

Elia

Uitreiking door:
Hubert Lemmens, chief innovation officer

voor 
Stochastische optimalisatiemethode voor actieve vraagsturing van PHEVs

Willem Leterme

Promotor: Ronnie Belmans

 

IMEC

Uitreiking door:
Jo De Boeck, senior vice-president smart systems and energy technology

voor 

  • 'Diëlektrische karakterisatie van bio-weefsels bij millimetergolf frequenties
Bart Embrechts en David Grillet

Promotor: Bart Nauwelaers en Dominique Schreurs 

en voor

  • 'Integrating optics in digital lab-on-a-chip technology'
Thom Van Grimbergen

Promotoren: Robert Pues en Jeroen Lammertyn 

 

LMS

Uitreiking door:
Herman Van der Auweraer, corporate director research and technology development

voor
'Automatic code generation of implicit Runge-Kutta integrators with continuous output for fast embedded optimization'

Rien Quirynen

Promotor: Moritz Diehl

Luciad

Uitreiking door:
Bart Adams, software engineering manager

voor
'Stochastische visibiliteit in rendering algoritmes'

Björn Engelen

Promotor: Philip Dutré

 

 

Materialise

uitreiking door:
Fried Vancraen, chief executive officer

voor
'The effect of spatial transformations of diffusion-weighted images on fibre tracking'

Daan Christiaens

promotoren: Frederik Maes en Paul Suetens

 

VASCO Data Security

uitreiking door:
Jan Valcke, chief operating officer en Frederik Mennes, manager security competence center

voor
'Ontwerp en implementatie van een anoniem e-cash systeem voor computationeel beperkte platformen'

Marijn Scheir

promotoren: Bart Preneel, Ingrid Verbauwhede, Johan Driesen